в

Конспект 7 клас Урок 21 (1)



Урок №21Формули в табличному процесорі

 

 

Урок 21. Правила запису формул у табличному процесорі. Копіювання і переміщення формул. Поняття про модифікацію формул при копіюванні.

Цілі:

навчальна: сформувати поняття формули, розглянути правила введення формул, види помилок під час введення формул і способи їх усунення, пояснити правила запису формул і використання адрес клітинок і діапазонів у формулах;модифікацію формул;

розвивальна: розвивати логічне мислення, формувати вміння узагальнювати інформацію, застосовувати знання, вміння та навички в різних ситуаціях;

виховна: зміцнювати бажання учнів мати глибокі знання, виховувати відповідальність під час виконання завдань.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.

Програмне забезпечення: MicrosoftExcel.

Хід уроку

І. Організаційний етап

привітання

перевірка присутніх

перевірка готовності учнів до уроку

ІІ. Перевірка домашнього завдання

Тестування у програмі MyTestX

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Методичний прийом «Зiрка»

На дошці рисується зiрка, учнiзамiстьпроменiв записують однузi сфер застосування табличного процесора.

IV. Вивчення нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)

Робота з підручником:§ 4.4.

V. Фізкультхвилинка

VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь

Практичне завдання.

Робота за комп’ютером

1) Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.

2) Інструктаж учителя.

Підручник ст. 129-131

3) Практична робота за комп’ютерами.

4) Вправи для очей.

VIІ. Підсумки уроку

Вправа «Рюкзак»

Вирушаючи в дорогу, ми беремо з собою необхідні речі. Закінчуючи урок, можна також зібрати «рюкзак», щоб узяти з собою знання, вміння та навички, які ви здобули на уроці.

На дошці намальований рюкзак. Кожен учень отримує стікер, на якому записує свій результат засвоєння теми «Правила запису формул у табличному процесорі», та прикріплює його до рюкзака, щоб забрати знання та вміння з собою і використовувати на практиці.

За необхідності обговорюються проблеми та помилки, що виникали під час роботи.

VІІI. Домашнє завдання

Підручник§ 4.4 ст. 124-233

ІХ Оцінювання роботи учнів

 

Автор:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *